Du er nå logget inn!

Min side login

www.lmfnorge.no

Om du er betalende medlem og har registrert din e-postadresse hos LMF kan du logge deg inn i innloggingsbildet under.

Ønsker du å registere eller endre din e-post, kan du klikke her.

Ved første gang innlogging eller ved glemt passord trykk på knappen passord.


Meny Min side

Lokalforeninger

LMF Aust-Agder

Kontaktperson:
Knut Pettersen
agder@lmfnorge.no
Telefon: 905 11 418

LMF Buskerud

Leder:
Erik Deinboll
buskerud@lmfnorge.no
Telefon: 930 40 208

LMF Hedmark

Leder:
Johny Ferbu
hedmark@lmfnorge.no
Telefon: 932 05 747
Ungdomsleder:
Morten Elsebutangen
hedmark@lmfnorge.no
Telefon: 482 64 660

LMF Hordaland

Leder:
Hege Samuelsen
hordaland@lmfnorge.no
Telefon: 991 53 474
Ungdomsleder:
Camilla Fuglum/ Henrik Skaalvik
hordaland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 482 85 215

LMF Møre og Romsdal

Ungdomsleder:
Linn Bente Grimsmo
moreogromsdal.ung@lmfnorge.no
Telefon: 936 82 385
Kontaktperson:
Linda Rokstad Knudsen
moreogromsdal@lmfnorge.no
Telefon: 932 13 568

LMF Nordland

Leder:
Ingrid Moen
nordland@lmfnorge.no
Telefon: 918 25 743
Ungdomsleder:
Linn S. Kyllingmark
nordland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 993 99 249

LMF Oppland

Leder:
Toril S. Pålshaugen
oppland@lmfnorge.no
Telefon: 416 58 462
Ungdomsleder:
Thomas Haugom
oppland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 415 08 389

LMF Oslo og Akershus

Leder:
Noah Thayalan
osloogakershus.leder@lmfnorge.no
Telefon: 412 90 835
Ungdomsleder:
Desiré Adèle Mjølnerød
osloogakershus.ung@lmfnorge.no
Telefon: 992 23 781
Foreldrerepresentant:
Line Botner
osloogakershus.foreldre@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Rogaland

Leder:
Anne Karin Sørdal
rogaland@lmfnorge.no
Telefon: 404 61 002
Ungdomsleder:
Linn Olsen Gabrielsen
rogaland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 40620338

LMF Sogn og Fjordane

Kontaktperson:
Anne-Britt Frantzen / Hanne Kise
orgsekr@lmfnorge.no
Telefon: 900 73 279 / 995 74 739

LMF Telemark

Leder:
Karita Esse
telemark@lmfnorge.no
Telefon: 936 84 255
Ungdomsleder:
May Hilde Pettersen
telemark.ung@lmfnorge.no
Telefon: 40462958

LMF Troms

Leder:
John Magne Kvanli (Sør-Troms)
troms@lmfnorge.no
Telefon: 909 98 687
Foreldrerepresentant:
Trude Rutledal Aas (hele fylket)

Telefon: 416 62 588
Kontaktperson:
Yngve Berntsen (Nord-Troms)

Telefon: 905 41 180

LMF Trøndelag

Leder:
Geir Tore Hansen
trondelag@lmfnorge.no
Telefon: 905 08 005
Ungdomsleder:
Anne Kjerland
trondelag.ung@lmfnorge.no
Telefon: 928 42 505
Foreldrerepresentant:
Ingvild Hansen

Telefon: 469 48 393
Kontaktperson:
Rigmor Møkkelgård
rigmo@broadpark.no
Telefon: 957 62 996

LMF Vest-Agder

Kontaktperson:
Knut Pettersen
agder@lmfnorge.no
Telefon: 905 11 418

LMF Vestfold

Leder:
Irene Sanden
vestfold@lmfnorge.no
Telefon: 950 05 709
Ungdomsleder:
Silje C. Johannessen
vestfold.ung@lmfnorge.no
Telefon: 988 37 132

LMF Østfold

Leder:
Ivar W. Hansen
ostfold@lmfnorge.no
Telefon: 982 03 423

Arkiv Nyheter

Arkiv Blogg


Trykk på logoen til våre samarbeidspartnere for mer fordøyelsesrelatert informasjon.