Du er nå logget inn!

Min side login

www.lmfnorge.no

Om du er betalende medlem og har registrert din e-postadresse hos LMF kan du logge deg inn i innloggingsbildet under.

Ønsker du å registere eller endre din e-post, kan du klikke her.

Ved første gang innlogging eller ved glemt passord trykk på knappen passord.


Meny Min side

Lokalforeninger

Nedenfor  finner du alle lokallagene til LMF:
 

 

LMF Aust-Agder

LMF Buskerud

Leder:
Erik Deinboll
buskerud@lmfnorge.no
Telefon: 930 40 208
Ungdomsleder:
Martine Teigen

Telefon: 957 87 059
Foreldrerepresentant:
Jorunn S. Hagen Hansen

Telefon: 922 59 952

LMF Hedmark

Leder:
Johny Ferbu
hedmark@lmfnorge.no
Telefon: 932 05 747
Ungdomsleder:
Elin Marit J. Løvoll
hedmark.ung@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Hordaland

Leder:
Henrik Daniel Skaalvik
hordaland@lmfnorge.no
Telefon: 941 81 772

LMF Møre og Romsdal

Ungdomsleder:
Linn Bente Grimsmo
moreogromsdal.ung@lmfnorge.no
Telefon: 936 82 385
Kontaktperson:
Linda Rokstad Knudsen
moreogromsdal@lmfnorge.no
Telefon: 932 13 568

LMF Nordland

Leder:
Ingrid Moen
nordland@lmfnorge.no
Telefon: 918 25 743
Ungdomsleder:
Linn S. Kyllingmark
nordland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 993 99 249

LMF Oppland

Leder:
Toril S. Pålshaugen
oppland@lmfnorge.no
Telefon: 416 58 462
Ungdomsleder:
Thomas Haugom
oppland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 415 08 389

LMF Oslo og Akershus

Leder:
Noah Thayalan
osloogakershus.leder@lmfnorge.no
Telefon: 412 90 835
Ungdomsleder:
Desiré Adèle Mjølnerød
osloogakershus.ung@lmfnorge.no
Telefon: 992 23 781
Foreldrerepresentant:
Line Botner
osloogakershus.foreldre@lmfnorge.no
Telefon:

LMF Rogaland

Leder:
Anne Karin Sørdal
rogaland@lmfnorge.no
Telefon: 404 61 002
Ungdomsleder:
Linn Olsen Gabrielsen
rogaland.ung@lmfnorge.no
Telefon: 40620338

LMF Sogn og Fjordane

Ungdomsleder:
Elisabeth Kringstad
sognogfjordane.ung@lmfnorge.no
Telefon: 901 70 125
Kontaktperson:
Anne-Britt Frantzen / Hanne Kise
orgsekr@lmfnorge.no
Telefon: 900 73 279 / 995 74 739

LMF Telemark

Leder:
Karita Esse
telemark@lmfnorge.no
Telefon: 936 84 255
Ungdomsleder:
May Hilde Pettersen
telemark.ung@lmfnorge.no
Telefon: 40462958

LMF Troms

Leder:
John Magne Kvanli (Sør-Troms)
troms@lmfnorge.no
Telefon: 909 98 687
Ungdomsleder:
Hege Jystad
hegejystad@yahoo.no
Telefon: 918 11 576
Foreldrerepresentant:
Trude Rutledal Aas (hele fylket)

Telefon: 416 62 588
Kontaktperson:
Yngve Berntsen (Nord-Troms)

Telefon: 905 41 180

LMF Trøndelag

Leder:
Siri Kvarme
lmftrondelag@lmfnorge.no
Telefon: 938 94 912
Ungdomsleder:
Aliina Dagsland
trondelag.ung@lmfnorge.no
Telefon: 95 05 10 47
Foreldrerepresentant:
Wenche Mikalsen
wenchem74@hotmail.com
Telefon: 456 78 420

LMF Vest-Agder

LMF Vestfold

Leder:
Irene Sanden
vestfold@lmfnorge.no
Telefon: 920 98758
Ungdomsleder:
Silje C. Johannessen
vestfold.ung@lmfnorge.no
Telefon: 988 37 132

LMF Østfold

Kontaktperson:
Janne Haugum
ostfold@lmfnorge.no
Telefon:

Arkiv Nyheter

Arkiv Blogg


Trykk på logoen til våre samarbeidspartnere for mer fordøyelsesrelatert informasjon.